منو سایت

هزینه و نرخ انواع تولید محتوای متنی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هزینه و نرخ انواع تولید محتوای متنی

سوالات زیادی در مورد هزینه تولید محتوای متنی مورد بحث قرار می گیرد با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید نرخ ها و قیمت های مختلفی را که هر شرکتی با توجه به شرایط خود تعیین کرده است مشاهده کنید و گاهی اوقات قیمت ها به میزان قابل توجهی متفاوت است. تولید محتوای متنی انواع مختلفی دارد.

بنابراین هزینه هر یک از آنها با توجه به نیاز مراحل تولید متفاوت است و نمی توان برای همه آنها فرمولی کلی ارائه داد.

ولی هزینه تولید محتوای متنی بر چه اساسی تعیین می شوند؟ خوب، برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم انواع مختلف تولید محتوای متنیآنها اهداف و الزامات مختلفی دارند که هزینه های متفاوتی را می طلبد. بنابراین باید آنها را جداگانه بررسی کنیم. با ما بمان.

تولید محتوای متنی و انواع آن

تولید محتوای متنی این یکی از مهمترین و اساسی ترین انواع تولید محتوا است. مسلماً همه رسانه های اینترنتی به محتوای متنی نیاز دارند.

به طور کلی می توان گفت هر چیزی که به قصد انتقال پیام نوشته و ایجاد شده باشد، محتوای متنی محسوب می شود. تولید محتوای متنی این برای همه وب سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار مهم است، زیرا موتورهای جستجو بر محتوای متنی این رسانه ها تکیه می کنند که مخاطب را به سمت آنها سوق می دهد.

آیا به دنبال ایجاد محتوای با کیفیت برای وب سایت یا اینستاگرام خود هستید؟ Livetype محتوای با کیفیت، سئو و هدفمند را برای شما ایجاد می کند. با ما تماس بگیرید.

تولید محتوای اینستاگرام را بررسی کنید

اما خود محتوای متنی انواع مختلفی دارد:

  • تولید محتوای عمومی
  • تولید محتوای تبلیغاتی
  • نوشتن محصول
  • تولید محتوای آموزشی
  • تولید محتوای خبری

همگی به نوعی در تولید محتوای متنی و بدون آن نقش دارند محتوای متنی زیاد مفید نیستند. باز هم باید گفت که هزینه تولید محتوای متنی بسته به نیاز و اهداف هر کدام متفاوت خواهد بود.

روش های تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی بر اساس روش تولید به سه دسته زیر تقسیم می شود:

  • نویسندگی
  • ترجمه
  • ترکیب شده

پس بسته به موضوع محتوای مورد نظر یکی تولید کننده محتوای متنی ممکن است قبل از نوشتن نیاز به ترجمه، تحقیق یا حتی آزمایش داشته باشد.

از طرفی محتوای متنی مناسب برای سایت های اینترنتی باید برای موتورهای جستجو بهینه شود. این نیاز به توجه دارد و تحقیق کلمات کلیدی F. اگر می خواهید ویژگی های محتوای متنی گوگل پسند را بدانید، به مقاله ایجاد محتوای بهینه سازی شده توسط گوگل مراجعه کنید. همچنین پیشنهاد می کنم اهمیت سئو را در تولید محتوا بدانید، مطالعه مقاله ۲۲ نکته در تولید محتوای مبتنی بر سئو را فراموش نکنید.

هزینه تولید محتوای متنی

هزینه ها و نرخ ها برای انواع تولید محتوای متنی بر اساس عوامل زیر تعیین می شود:

زبان محتوا

حوزه محتوای تخصصی

تعداد کلمه

معمولا پس از در نظر گرفتن تمامی جوانب کار، در نهایت هزینه ساخت محتوای متنی محاسبه و به مشتری ارائه می شود.

همچنین با پیشنهاد بسته های تولید محتوای متنی، مشتری در انتخاب سفارش خود کار آسان تری خواهد داشت. این بسته ها معمولاً ماهانه بر اساس تعداد کلمات هر مقاله تعیین می شوند. به عنوان مثال، بسته های نمونه ارائه شده به صورت زنده برای تولید محتوای متنی می توانید آن را در لینک زیر مشاهده کنید.

بسته های تولید محتوا